Prisima spol. s r.o.

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

 
O nás:

Firma PRISIMA s.r.o. vznikla v roce 1991 a sídlí ve vlastních servisních a montážních prostorách. Od začátku činnosti se zabývá dodávkami a montážemi telekomunikačního zařízení a kompletního  zabezpečení objektů systémy PZTS (EZS), EPS, CCTV. Oblast působení je na území ČR. Při montáži používáme nejmodernější prvky. Samozřejmostí je záruční i pozáruční servis formou smluvních vztahů a technicko-poradenská činnost.
        
V současné době máme instalováno již více než 1000 komplexních systémových řešení zabezpečovacích a požárních ústředen, kamerových systémů, systémů přístupu a docházky a telefonních ústředen. Spojení se servisem firmy je zajištěno dostatečným počtem telefonních linek. V oblasti zabezpečení objektů zajišťujeme diskrétnost a utajení námi instalovaných zabezpečovacích systému. Referenční montáže bezpečnostních systémů a jejich ukázku zprostředkujeme v případě Vašeho požadavku před podpisem smlouvy o dílo z důvodů diskrétnosti a bezpečnosti. Dílo předáváme na klíč včetně zaškolení obsluhy a podkladů k řízení o připojení zařízení a uvedení do provozu.
        
Montáže a servis zajišťují naší vlastní vyškolení pracovníci v oboru telekomunikací, PZTS, EPS, CCTV a další. Pravidelná spolupráce s klienty umožní uživateli pravidelný kontakt s novými systémy a modernizaci systému, který jsme instalovali nebo převzali do servisní péče. Při větších a pravidelných odběrech poskytujeme slevy. Servis je k dispozici celoročně 24 hod.

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky